blog-details-image

6 травня було підписано Меморандум про співпрацю між ГО «Кінбурн» головою Миколою Грубим та Національним природним парком Національний природний парк «Білобережжя Святослава», в.о. директора Вікторія Петренко.

Підписання Меморандуму стало важливим кроком у розвитку міжсекторальної співпраці задля збереження природної спадщини Північного Причорномор'я, охорони та популяризації територій природно-заповідного фонду України.

Попереду - спільні ініціативи, екологічні проєкти, просвітницька діяльність та нові можливості для розвитку екологічної культури й відповідального ставлення до природи.

Матеріал підготовлений у межах проєкту «Імпульс», що реалізовується Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за фінансування Норвегії (Norad) та Швеції (Sida). Зміст матеріалу не обовʼязково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Східна Європа, Уряду Норвегії та Уряду Швеції.